Мінеральні води

У Моршині використовуються три основних джерела мінеральної води, різної за хімічним складом та цілющими властивостями: джерело №1, джерело №6, джерело №4. Лікувальні мінеральні води Моршина, придатні для внутрішнього застосування, підведені до бювету, який зручно розташований в самому центрі міста.

Джерело №1 - це хлоридно-сульфатна вода містить також Ca, Na, Mg. Вода ефективна при лікуванні шлунково-кишкового тракту і органів травлення; посилює жовчогінний, сечогінний і загальний оздоровчий ефект; виводить токсини, радіонукліди, нітрати, канцерогени; сприяє поліпшенню обміну речовин, функціонування імунної та нервової системи. Рекомендації лікарів - хронічні гастрити зі зниженою кислотністю; хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки; захворювання жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, печінки; захворювання товстого кишечника.

Джерело №6 - це хлоридно-сульфатна вода з елементами Ca, Na, Mg. Ефективна також при лікуванні органів травлення, шлунково-кишкового тракту; володіє тими ж властивостями, що і вода з джерела №1. Відрізняється від води з Джерела №1 підвищеним вмістом MgSO4 і Ca2SO4, ці мікроелементи посилюють її лікувальний ефект. Рекомендації лікарів - гастрити; хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки при нормальній та підвищеній кислотності; захворювання печінки, жовчного міхура та жовчних шляхів; захворювання товстого кишечника з схильністю до закрепів.

Джерело №4 - гідрокарбонатно-кальцієва вода, близька за складом до дощовій воді. Воду з джерела можна вживати щодня, обмежень і винятків немає. Рекомендації лікарів - лікування сечокислих діатезів, сечокам'яної хвороби.

Оздоровлюйтеся Моршинської водою і будьте здорові!