Лікування і профілактика

Цілющі властивості мінеральної води завжди будуть залучати людей на лікування і профілактику у Моршині. А унікальність розташування курорту і хімічний склад води допомагають боротися із захворюваннями шлунка, печінки, кишечника, підшлункової залози. Мінеральна моршинська вода за якістю і корисним властивостям не поступається відомим водам, що в Карлових Варах. Ще один важливий лікувальний фактор курорту - моршинська торф'яна грязь, для якої характерні висока мінералізація, великий вміст оцтової, масляної, мурашиної кислот, практикується лікування озокеритом.

Всі без винятку готелі Моршина пропонують гостям міста скористатися сучасною лікувально-діагностичною базою, що забезпечує комплексне ефективне лікування та профілактику проти порушень роботи печінки, шлунково-кишкового тракту, хвороб підшлункової залози, жовчовивідних шляхів, цукрового діабету. Обладнання, на якому проводиться лікування, а також діагностична апаратура відповідає всім відомим європейським нормам і стандартам. В санаторіях міста працюють висококваліфіковані фахівці. Лікування в Моршині коштує досить недорого: вартість санаторного курсу є додатковим фактором, що приваблює численних туристів в Моршин.

Грамотно підібраний курс санаторно-курортного лікування часто навіть більш ефективний, ніж медикаментозна терапія. Не кажучи вже про відсутність побічних явищ і можливості поєднати лікування з відпочинком на природі.

Зробіть вигідний вклад у власне здоров'я!