Відпочинок в Моршині

Моршин – невеличке українське місто, що розташувалося серед унікальної екологічної зони Прикарпаття. Це один з кращих лікувальних курортів України, відомий у всьому світі. Оздоровчий ефект досягається завдяки неповторному поєднанню кристально чистого повітря і впливу води з природних мінеральних джерел.

На початку минулого століття Моршин був популярний серед заможних людей Польщі та Австро-Угорщини. За більш ніж вікову історію місцеві санаторії відвідали сотні тисяч відпочиваючих. Сьогодні Моршин знову набуває славу європейського курорту завдяки поєднанню безцінного природного ресурсу і високого рівня готельного сервісу.

Санаторно-курортний комплекс «Віват» є яскравим прикладом вдалого поєднання традицій та інновацій, санаторного обслуговування і комфортного проживання. Тут забезпечать різноплановий відпочинок в Моршині, що включає оздоровлення та захоплююче дозвілля.

 

  • Визначні місця. Закономірно, що головними визначними пам'ятками Моршина вважаються бювети з мінеральною водою. Найстаріший з них називається «Грибок», він по праву вважається символом міста. Бювет «Богоматір» виконаний в античному стилі. Вулички, що відрізняються елегантністю архітектури і бездоганною чистотою, ніби пронизані атмосферою Старої Європи, є відмінним місцем для прогулянок і фотосесій.
  • Розваги. Інфраструктура міста пристосована і для тихого сімейного, і для активного молодіжного відпочинку. Гостям раді колоритні ресторани і затишні кафе. У клубах проходять як сучасні вечірки, так і традиційні українські вечорниці. Любителі екстриму будуть в захваті від рафтингу на гірській річці Стрий.
  • Неможливо уявити відпочинок в карпатах без відвідування знаменитих природних чудес - гори Говерли, заповідника Синевир, Солоних озер поблизу Солотвино або термальних джерел Берегово. Будь-яка з екскурсій займає не більше дня і дозволяє не переривати курс оздоровлення.

Після розважальної програми гості можуть з комфортом відпочити в нашому готелі Віват. Для відвідування всіх необхідних процедур не доведеться залишати територію комплексу, що дозволить повністю насолодитися спокоєм і набратися сил для нових звершень.

Теги сторінки: відпочинок в Моршині, відпочинок в Моршині ціни, курорт Моршин