Ми подбаємо про Ваш відпочинок, про який Ви довго мріяли!

Готель у Моршині

Відпочинок і лікування в Моршині»

далі

Ласкаво просимо у готель Віват

Віват готель вліткуГотельно-оздоровчий комплекс «Віват » - можливість поєднати захоплюючу туристичну поїздку і лікування в Моршині. Курорт затишно розташувався в центрі Прикарпаття , у квітучій долині біля підніжжя могутніх гір. Річка Березниця служить кордоном між стародавнім сосновим лісом та упорядкованою лісопарковій зоною.

Місцева природа здавна славиться цілющими властивостями. Найчистіше повітря, м'який клімат і близькість природи благотворно діють на тіло і душу. Але головна цінність - унікальні мінеральні води, ефективні в профілактиці та лікуванні багатьох захворювань. У медичному середовищі санаторії Моршина вважаються однією з найбільш перспективних зон бальнеології.

Будівля ГОК «Віват» прикрашало Моршин з початку минулого століття. У радянські часи воно функціонувало як корпус санаторію « Дністер». У нашому столітті будова пережило повну реконструкцію та облаштування відповідно до міжнародних стандартів. У 2012 готель знов гостинно відкрив двері відвідувачам.

Віват готель влітку

Сьогодні « Віват» - сучасний комфортабельний готель курортного типу. Доступність ціни на проживання поєднується з істинно європейським рівнем сервісу. Оздоблення в класичному стилі створює відчуття респектабельного затишку. Персонал відрізняється професіоналізмом і привітністю. Автомобілі гостей забезпечуються безкоштовним місцем на стоянці.

Номери класу стандарт, люкс і напівлюкс обладнані повним комплектом побутових зручностей , що включає холодильник, телевізор з підключенням до кабельних каналів, санвузол з душовою кабіною. Готель обслуговує власна котельня, холодна і гаряча вода подаються в номери цілодобово. Підтримується доступ до Wi -Fi на всій території готелю.

Лікувальний санаторно -курортний арсенал знаходиться в тому ж будинку. Процедури проводяться в доброзичливій комфортабельній обстановці, під наглядом професійних медиків. Доповнює курс оздоровлення продумане дієтичне меню. До послуг клієнтів бар і фітобар. Навіть нетривалий відпочинок у Моршині надовго забезпечує заряд оптимізму, бадьорості і працездатності.